Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Dłutarki łańcuchowe

Dłutarki łańcuchowe i dłutownice do drewna

Do podstawowych czynności spotykanych podczas pracy w zakładach stolarskich należy m.in.: wykonywanie otworów pod montaż zamka, przygotowywanie miejsca pod klucz czy klamkę. Ręczne realizowanie tych zadań z użyciem prymitywnych narzędzi jest oczywiście możliwe, ale w dobie maszyn i urządzeń wspomagających pracę ludzkich rąk, nie ma to sensu. Profesjonalne rozwiązania, takie jak dłutownice łańcuchowe dostępne w naszej ofercie, stanowią niezbędne wyposażenie każdego warsztatu i są przydatne we wszelkiego rodzaju pracach stolarskich, jak i ciesielskich czy dekarskich.

Stosowane m.in. przy produkcji mebli urządzenia są wyposażone w solidny i trwały korpus, który mieści w sobie wydajny i mocny agregat, który napędza całą maszynę. Mechanizmy smarne zapewniają bezproblemową i długą pracę nawet pod znacznym obciążeniem. Niektóre sprzęty mają również opcję wiercenie płytkich otworów. Znajdziesz u nas zarówno rozwiązania stacjonarne, jak i przenośne.

Solidne dłutarki łańcuchowe do drewna, które spotkasz w naszym asortymencie, są profesjonalnymi urządzeniami stolarskimi, pozwalającymi na łatwe frezowanie otworów pod czopy i połączenia zakładkowe. Umożliwiają również sprawną obróbkę szczecin. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na precyzyjne dobranie głębokości gniazda, dzięki czemu nie są potrzebne dodatkowe poprawki. Znacznie skraca to proces produkcji mebli czy elementów drewnianych.

Precyzyjne dłutarki do drewna

Dzięki dłutarkom łańcuchowym obróbka materiałów drewnianych staje się niezwykle prosta. Można powiedzieć, że dłutarka łańcuchowa do drewna to niezbędne wyposażenie każdej pracowni ciesielskiej, dekarskiej czy stolarskiej. Dostępne u nas wysokiej klasy produkty charakteryzują się m.in.:

  • wysoką wydajnością,
  • niskimi kosztami eksploatacji,
  • odpornością na uszkodzenia mechaniczne,
  • precyzją i dokładnością wykonania,
  • dużą ergonomią pracy,
  • stosunkowo niską wagą,
  • profesjonalnym systemem naciągania łańcucha.

Oferowane przez nas dłutarki łańcuchowe są niezawodne i praktycznie bezawaryjne, a ich ewentualna naprawa – dzięki specjalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym – przebiega szybko i sprawnie, niewymagający przy tym wizyty specjalistycznego serwisu. W dobie wszechobecnej cyfryzacji i tutaj mamy do czynienia z maszynami wspomaganymi elektroniką. Specjalne sterowniki pozwalają na naprawdę precyzyjne wykonywanie otworów. Jednocześnie nowoczesne materiały i sposoby produkcji pozwalają w efekcie na tworzenie maszyn o niewielkiej wadze i dużej prostocie obsługi. Każda oferowana przez nas dłutarka do drewna charakteryzuje się ponadto wysokim poziomem bezpieczeństwa i kulturą pracy – jest cicha i nie wpada w niepotrzebne wibracje.

Profesjonalne dłutarki i dłutownice do drewna łańcuchowe do warsztatu

Profesjonalna dłutarka stolarska to produkt, który może być wykorzystywany zarówno przez specjalistyczne warsztaty, jak i amatorskie pracownie domowych majsterkowiczów. Dostępne u nas maszyny są przystosowane do pracy z wiertłami dłutowymi oraz uchwytami wiertarskimi. Mają także możliwość regulacji luzu posuwów poprzecznych i wzdłużnych. Urządzenia znajdujące się w naszym asortymencie są przeznaczone zarówno do niewielkich warsztatów, jak i dużych zakładów przemysłu drzewnego i meblowego. Dysponujemy rozwiązaniami wyposażonymi w obracaną o 180 stopni głowicę oraz odchylany stół roboczy, które cechują się ponadczasową trwałością i wydajnością.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych sposobów na obróbkę i formowanie drewna, a także potrzebujesz niezawodnego sprzętu, który zapewni Ci gwarancję wysokiej jakości produkowanych elementów – skorzystaj z naszej oferty! Oferujemy fachowe wsparcie w doborze odpowiedniej maszyny do Twojego warsztatu stolarskiego.

Dłutarka do drewna – co to jest?

Dłutarka do drewna to urządzenie stacjonarne lub przenośne wykorzystywane do obróbki drewna, służące do wykonywania w elementach z drewna litego lub tworzyw drzewnych gniazd przelotowych lub nieprzelotowych, między innymi na czopy lub zamki, klamki czy klucze. Dłutarki pracują dłutem prostym, kwadratowym, oscylującym albo łańcuchem, z czego dwa przedostatnie rodzaje są obecnie najczęściej stosowane.

Jakie zastosowanie ma dłutarka do drewna?

Dłutarki do drewna wykorzystywane są do wykonywania przelotowych i nieprzelotowych gniazd, czyli podłużnych otworów do łączenia elementów konstrukcji drewnianych lub pod montaż innych części. Dłutarkami można przygotowywać otwory pod montaż nie drewnianych elementów konstrukcji, na przykład zamków, zasuw, klamek czy kluczy. Różne rodzaje dłutarek umożliwiają wykonywanie otworów o różnych przekrojach poprzecznych, np. do różnego rodzaju czopów.

Dłutarka do drewna – jakie ma zalety?

Dłutarka łańcuchowa to urządzenie, które umożliwia między innymi wykonywanie otworów. Funkcje dłutarki sprawiają, że jest to maszyna, która świetnie sprawdzi się w przedsiębiorstwach zajmujących się obróbką drewna. Dłutarka łańcuchowa to urządzenie wysoko wydajne, a przy tym ekonomiczne pod względem kosztów eksploatacji. Z precyzją i dokładnością wykona zadania, do których jest przeznaczona, przy tym będąc wysoce trwała na uszkodzenia.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów