Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone Skontaktuj sięz nami: +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

Kategorie produktów
Dłutarki łańcuchowe

Dłutarki łańcuchowe

Do podstawowych czynności spotykanych podczas pracy w zakładach stolarskich należy m.in.: wykonywanie otworów pod montaż zamka, przygotowywanie miejsca pod klucz czy klamkę. Ręczne realizowanie tych zadań z użyciem prymitywnych narzędzi jest oczywiście możliwe, ale w dobie maszyn i urządzeń wspomagających pracę ludzkich rąk, nie ma to sensu. Profesjonalne rozwiązania, takie jak dłutownice łańcuchowe dostępne w naszej ofercie, stanowią niezbędne wyposażenie każdego warsztatu i są przydatne we wszelkiego rodzaju pracach stolarskich, jak i ciesielskich czy dekarskich.

Stosowane m.in. przy produkcji mebli urządzenia są wyposażone w solidny i trwały korpus, który mieści w sobie wydajny i mocny agregat, który napędza całą maszynę. Mechanizmy smarne zapewniają bezproblemową i długą pracę nawet pod znacznym obciążeniem. Niektóre sprzęty mają również opcję wiercenie płytkich otworów. Znajdziesz u nas zarówno rozwiązania stacjonarne, jak i przenośne.

Solidne dłutarki łańcuchowe do drewna, które spotkasz w naszym asortymencie, są profesjonalnymi urządzeniami stolarskimi, pozwalającymi na łatwe frezowanie otworów pod czopy i połączenia zakładkowe. Umożliwiają również sprawną obróbkę szczecin. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na precyzyjne dobranie głębokości gniazda, dzięki czemu nie są potrzebne dodatkowe poprawki. Znacznie skraca to proces produkcji mebli czy elementów drewnianych.

Precyzyjne dłutarki do drewna

Dzięki dłutarkom łańcuchowym obróbka materiałów drewnianych staje się niezwykle prosta. Można powiedzieć, że dłutarka łańcuchowa do drewna to niezbędne wyposażenie każdej pracowni ciesielskiej, dekarskiej czy stolarskiej. Dostępne u nas wysokiej klasy produkty charakteryzują się m.in.:

  • wysoką wydajnością,
  • niskimi kosztami eksploatacji,
  • odpornością na uszkodzenia mechaniczne,
  • precyzją i dokładnością wykonania,
  • dużą ergonomią pracy,
  • stosunkowo niską wagą,
  • profesjonalnym systemem naciągania łańcucha.

Oferowane przez nas dłutarki łańcuchowe są niezawodne i praktycznie bezawaryjne, a ich ewentualna naprawa – dzięki specjalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym – przebiega szybko i sprawnie, niewymagający przy tym wizyty specjalistycznego serwisu. W dobie wszechobecnej cyfryzacji i tutaj mamy do czynienia z maszynami wspomaganymi elektroniką. Specjalne sterowniki pozwalają na naprawdę precyzyjne wykonywanie otworów. Jednocześnie nowoczesne materiały i sposoby produkcji pozwalają w efekcie na tworzenie maszyn o niewielkiej wadze i dużej prostocie obsługi. Każda oferowana przez nas dłutarka do drewna charakteryzuje się ponadto wysokim poziomem bezpieczeństwa i kulturą pracy – jest cicha i nie wpada w niepotrzebne wibracje.

Profesjonalne dłutarki i dłutownice łańcuchowe do warsztatu

Profesjonalna dłutarka stolarska to produkt, który może być wykorzystywany zarówno przez specjalistyczne warsztaty, jak i amatorskie pracownie domowych majsterkowiczów. Dostępne u nas maszyny są przystosowane do pracy z wiertłami dłutowymi oraz uchwytami wiertarskimi. Mają także możliwość regulacji luzu posuwów poprzecznych i wzdłużnych. Urządzenia znajdujące się w naszym asortymencie są przeznaczone zarówno do niewielkich warsztatów, jak i dużych zakładów przemysłu drzewnego i meblowego. Dysponujemy rozwiązaniami wyposażonymi w obracaną o 180 stopni głowicę oraz odchylany stół roboczy, które cechują się ponadczasową trwałością i wydajnością.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych sposobów na obróbkę i formowanie drewna, a także potrzebujesz niezawodnego sprzętu, który zapewni Ci gwarancję wysokiej jakości produkowanych elementów – skorzystaj z naszej oferty! Oferujemy fachowe wsparcie w doborze odpowiedniej maszyny do Twojego warsztatu stolarskiego.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Koszyk