Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Rozwiń
-20%
Zamknij

CNC SCM TECH99

50 000  40 000  NETTO
Centrum obróbcze SCM TECH 99L rok 1999 stół roboczy 3000×915 mm zakres pracy osi; X – 3290 mm Y –

Frezarka CNC Triade Hyksos-100

Frezarka CNC Triade Hyksos-100 wymiar stolika 800×600 mm zakresy robocze osi: X-650 mm, Y-250mm, Z-100 mm, W-360 stopni dwa wrzeciona

Wiertarka HOLEMASTER 4000 X LINE OMAKSAN

199 000  NETTO
Wiertarka HOLEMASTER 4000 X LINE OMAKSAN Dane techniczne: Wymiary obrabianego przedmiotu: Oś X 150 mm – nieograniczona Oś Y 70-1300

Współczesny przemysł wymaga innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym można by było realizować niezwykle skomplikowane projekty. W związku z tym na rynku można znaleźć wiele maszyn, które zapewniają precyzyjną i wydajną pracę. Nic więc dziwnego, że klasyczne urządzenia są zastępowane tymi bardziej nowoczesnymi, które doskonale radzą sobie na przykład ze skrawaniem stali wyższej klasy wytrzymałościowej. Dziś liczy się przede wszystkim funkcjonalność, dlatego wieloczynnościowe centra obróbcze to idealne rozwiązanie do warsztatów i zakładów różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wytrzymałe i intuicyjne w obsłudze centra obróbcze. Są to klasyczne centra pionowe z solidną konstrukcją, która składa się z linearnych tocznych lub ślizgowych prowadnic. Nasze centra obróbcze posiadają stoły o różnych wymiarach, dzięki którym praca jest wygodna i bezpieczna. Wszystkie maszyny są w pełni sprawne, a ich praca może być wykorzystana w profesjonalnych zakładach stolarskich, warsztatach oraz hurtowniach. Oferujemy również centra obróbcze wyposażone w magazyny na różną ilość akcesoriów i narzędzi.

Centra obróbcze CNC

Profesjonalne i solidne centra obróbcze CNC z naszej oferty charakteryzują się łatwością obsługi, szybką wymianą narzędzi i dużą solidnością konstrukcji. Dzięki temu można na nich wytwarzać bardzo skomplikowane detale, które następnie są umieszczane w skomplikowanych układach mechanicznych, w których każde odchylenie od normy nawet drobnego elementu, mogłoby prowadzić do awarii całego systemu i zniszczenia wielogodzinnej pracy. Nasze urządzenia zapewniają szeroki zakres pracy osi, dzięki czemu nie ma problemu, aby dokonać obróbki nawet na dużym elemencie materiału. To wszystko sprawia, że praca na nich jest niezwykle efektywna. Produkty dostępne są w przystępnych cenach. W razie potrzeby służymy również fachowym doradztwem w kwestii doboru najlepszego wariantu.

Intuicyjna obsługa i wysoka wydajność

Znajdujące się w naszej ofercie centra obróbcze CNC działają kompleksowo – są w stanie zastąpić nawet kilka innych urządzeń, takich jak: frezarki, tokarki, maszyny do gwintowania, wiertarki stołowe itd. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne skrócenie czasu produkcji detalu, ponieważ operator musi jedynie uruchomić stworzony wcześniej specjalnie program, wprowadzić parametry materiałowe do komputera i zainstalować w szczękach materiał. Jedną z najważniejszych zalet centrów obróbczych CNC jest to, że może obsługiwać je jedna osoba, a co za tym idzie można wytworzyć więcej elementów w ciągu jednego dnia pracy. Warto również wiedzieć, że zakup maszyny w formie centrum obróbczego to decyzja na lata, dlatego warto jest wybrać jak najlepsze rozwiązanie produktowe. W naszym sklepie służymy pomocą przy zakupie, a także fachowym doradztwem, dzięki któremu klient może wybrać dopasowane do swoich potrzeb urządzenie. Zapraszamy do sprawdzenia nasze oferty, a także do kontaktu z nami.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: