Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Centra obróbcze

Centra obróbcze CNC – Centrum obróbcze

Współczesny przemysł wymaga innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym można by było realizować niezwykle skomplikowane projekty. W związku z tym na rynku można znaleźć wiele maszyn, które zapewniają precyzyjną i wydajną pracę. Nic więc dziwnego, że klasyczne urządzenia są zastępowane tymi bardziej nowoczesnymi, które doskonale radzą sobie na przykład ze skrawaniem stali wyższej klasy wytrzymałościowej. Dziś liczy się przede wszystkim funkcjonalność, dlatego wieloczynnościowe centrum obróbcze to idealne rozwiązanie do warsztatów i zakładów różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wytrzymałe i intuicyjne w obsłudze centra obróbcze. Są to klasyczne centra pionowe z solidną konstrukcją, która składa się z linearnych tocznych lub ślizgowych prowadnic. Nasze centra obróbcze posiadają stoły o różnych wymiarach, dzięki którym praca jest wygodna i bezpieczna. Wszystkie używane maszyny stolarskie są w pełni sprawne, a ich praca może być wykorzystana w profesjonalnych zakładach stolarskich, warsztatach oraz hurtowniach. Oferujemy również centrum obróbcze wyposażone w magazyny na różną ilość akcesoriów i narzędzi.

Centra obróbcze CNC

Profesjonalne i solidne centrum obróbcze CNC z naszej oferty charakteryzują się łatwością obsługi, szybką wymianą narzędzi i dużą solidnością konstrukcji. Dzięki temu można na nich wytwarzać bardzo skomplikowane detale, które następnie są umieszczane w skomplikowanych układach mechanicznych, w których każde odchylenie od normy nawet drobnego elementu, mogłoby prowadzić do awarii całego systemu i zniszczenia wielogodzinnej pracy. Nasze urządzenia zapewniają szeroki zakres pracy osi, dzięki czemu nie ma problemu, aby dokonać obróbki nawet na dużym elemencie materiału. To wszystko sprawia, że praca na nich jest niezwykle efektywna. Produkty dostępne są w przystępnych cenach. W razie potrzeby służymy również fachowym doradztwem w kwestii doboru najlepszego wariantu.

Centrum obróbcze CNC – intuicyjna obsługa i wysoka wydajność

Znajdujące się w naszej ofercie centra obróbcze CNC działają kompleksowo – są w stanie zastąpić nawet kilka innych urządzeń, takich jak: frezarki, tokarki, maszyny do gwintowania, wiertarki stołowe itd. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne skrócenie czasu produkcji detalu, ponieważ operator musi jedynie uruchomić stworzony wcześniej specjalnie program, wprowadzić parametry materiałowe do komputera i zainstalować w szczękach materiał. Jedną z najważniejszych zalet centrów obróbczych CNC jest to, że może obsługiwać je jedna osoba, a co za tym idzie można wytworzyć więcej elementów w ciągu jednego dnia pracy. Warto również wiedzieć, że zakup maszyny w formie centrum obróbczego to decyzja na lata, dlatego warto jest wybrać jak najlepsze rozwiązanie produktowe. W naszym sklepie służymy pomocą przy zakupie, a także fachowym doradztwem, dzięki któremu klient może wybrać dopasowane do swoich potrzeb urządzenie. Zapraszamy do sprawdzenia nasze oferty, a także do kontaktu z nami.

Do czego służą centra obróbcze CNC?

Centra obróbcze CNC to dobry sposób na to, by móc stworzyć wielofunkcyjne stanowisko robocze w nowoczesnym zakładzie stolarskim. Dzięki wykorzystaniu centrum obróbczego można wykonywać prace typowe dla takich pracowników jak: tokarz, frezer itp. Profesjonalne centrum obróbcze CNC pozwala na gwintowanie, wiercenie otworów w drewnianych elementach itp. Wielofunkcyjność sprawia, że warto wykorzystać to rozwiązanie podczas codziennych prac w warsztacie.

Czy są centra obróbcze?

Na rynku można dzisiaj dostrzec wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie skrawania materiałów. Wśród nowoczesnych rozwiązań można wymienić centra obróbcze (CNC), które cechują się łatwością obsługi, błyskawiczną wymianą narzędzi oraz wytrzymałą konstrukcją. Dzięki takim urządzeniom istnieje możliwość wytwarzania nawet bardzo skomplikowanych wyrobów z uwzględnieniem szerokiego zakresu pracy osi. Maszyny CNC działają w sposób kompleksowy i z powodzeniem mogą zastąpić kilka innych urządzeń, jak tokarki, frezarki, wiertarki czy maszyny do gwintowania.

Jakie zastosowanie mają centra obróbcze?

Każdy profesjonalny zakład stolarski musi posiadać odpowiedni, specjalistyczny sprzęt, aby móc odpowiednio wykonywać powierzone usługi. Do rozwiązań, które stanowią absolutne must have w tej branży, należą tzw. centra obróbcze. Dzięki tego typu aparaturze można znacznie przyspieszyć pracę. Centra obróbcze pozwalają na szybką obróbkę elementów stalowych, w tym np. na skrawanie i cięcie stali.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów