Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Brykieciarki

Brykieciarki

Sprasowane bloki materiałów lepkich i lepiszczy, np. wiórów drewnianych czy słomy, zwane brykietem, to świetny sposób na szybką produkcję dosyć taniego materiału opałowego. Brykieciarki dostępne w naszej ofercie pozwalają na sprawną produkcję tego praktycznego paliwa stałego. Są oparte na prostej konstrukcji prasy hydraulicznej. Produkt docelowy powstaje przez ściskanie materiału z dużą siłą. Maszyny do produkcji brykietu są więc pożądanym elementem w każdym zakładzie, niezależnie od branży.

Brykieciarki do trocin

Wysokosprawne brykieciarki do trocin pozwalają w łatwy sposób zmienić odpadki drewniane, słomę, makulaturę czy siano w efektywny materiał do opału. Są więc bardzo praktycznym wyposażeniem każdego przedsiębiorstwa trudniącego się obróbką drewna. Już stosunkowo niewielka maszyna o mocy ok. 5 kW pozwala na wyprodukowanie nawet 50 kg brykietu w ciągu zaledwie godziny. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Doradzimy najlepszą brykieciarkę dla Twojego zakładu lub warsztatu. Nie wahaj się z nami skontaktować.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów