Wyświetlanie jednego wyniku

Rozwiń

Brykieciarka Comafer Dnamic 140

32 000  NETTO
Brykieciarka Comafer Dnamic 140 Wydajność produkcji 70-140kg/h Moc silnika pompy 9.3kw Średnica brykietu 70mm Siła nacisku siłownika brykietu 1000 kg/cm2

Sprasowane bloki materiałów lepkich i lepiszczy, np. wiórów drewnianych czy słomy, zwane brykietem, to świetny sposób na szybką produkcję dosyć taniego materiału opałowego. Brykieciarki dostępne w naszej ofercie pozwalają na sprawną produkcję tego praktycznego paliwa stałego. Są oparte na prostej konstrukcji prasy hydraulicznej. Produkt docelowy powstaje przez ściskanie materiału z dużą siłą. Maszyny do produkcji brykietu są więc pożądanym elementem w każdym zakładzie, niezależnie od branży.

Brykieciarki do trocin

Wysokosprawne brykieciarki do trocin pozwalają w łatwy sposób zmienić odpadki drewniane, słomę, makulaturę czy siano w efektywny materiał do opału. Są więc bardzo praktycznym wyposażeniem każdego przedsiębiorstwa trudniącego się obróbką drewna. Już stosunkowo niewielka maszyna o mocy ok. 5 kW pozwala na wyprodukowanie nawet 50 kg brykietu w ciągu zaledwie godziny. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Doradzimy najlepszą brykieciarkę dla Twojego zakładu lub warsztatu. Nie wahaj się z nami skontaktować.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie: