Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Wentylatory i odpylacze – przegląd urządzeń do usuwania pozostałości po obróbce drewna

Utrzymanie wnętrza warsztatu stolarskiego w czystości wymaga sięgnięcia po wentylatory i odpylacze. Odciągi trocin charakteryzują się wydajną pracą – mają wysoką, stałą siłę ssania oraz bardzo dobre warunki przepływu. To pozwala na długą i intensywną eksploatację nawet w trudnych warunkach. W wymagającym środowisku ważna jest też jakość wykonania, czyli zastosowanie odpornej na korozję blachy ocynkowanej.

Czystość w Twoim miejscu pracy to priorytet? O stałe oczyszczanie powierzchni z trocin i kurzu zadbają dobre odciągi. Te z naszej oferty zapewniają bardzo dobrą efektywność, a zarazem są tanie w zakupie i utrzymaniu. Wynika to z tego, że oferujemy urządzenia używane, które pochodzą z zaufanego źródła. Nie przepłacisz na etapie zakupu, lecz będziesz mógł cieszyć się długotrwałą i udaną eksploatacją sprzętu. Jest przynajmniej kilak rozwiązań, które możesz wypróbować. Zaliczają się do nich filtry z wybierakami, wentylatory oraz wymienniki ciepła.

Odciągi wiórów drzewnych – solidne i niezawodne

Bardzo dobrymi parametrami pracy odznaczają się odciągi wiórów drzewnych. Reprezentują one doskonały stosunek ceny do jakości i charakteryzują się dobrym tempem pracy i dokładnością w usuwaniu trocin. Wiele z dostępnych modeli jest wyposażonych nie tylko w mocne silniki, ale też kółka pozwalające na swobodną zmianę miejsca położenia. Doposażysz je także w pojemne i mocne worki o zróżnicowanej pojemności – usuwanie zebranych zanieczyszczeń z warsztatu jeszcze nigdy nie było takie proste!

Wybierając odciąg, zwróć uwagę na to, jaki potencjał w nim drzemie. Jeżeli jest wyposażony w dobry system chłodniczy i wentylator, a do tego może być podłączony do jednego lub kilku innych urządzeń, to bardzo dobry znak. Zyskujesz pewność, ze kompatybilny sprzęt wpisze się w aktualne wyposażenie warsztatu i będzie Ci służył przez długi czas. Nawet jeśli wybierzesz używany wentylator.

Mocne i funkcjonalne maszyny do czyszczenia

Utrzymanie warsztatu stolarskiego w czystości będzie jeszcze łatwiejsze, gdy sprzątanie stanie się czynnością zautomatyzowaną. Odciągi drzewne możesz bardzo trafnie dopasować do charakteru swojej pracy oraz osobistych oczekiwań. Wybierz rozmiar średnicy króćca ssącego i napięcie zasilające (230 V lub 400 V). Wszystkie maszyny, w tym także ekonomiczne wymienniki ciepła z wentylatorem, bez względu na wyposażenie gwarantują cichą, stabilną pracę, doskonałe osiągi, tanią eksploatację, bezawaryjność. 

Maszyny używane kosztują znacznie mniej niż nowe, a zapewnią równie dobre parametry i komfort obsługi. To zasługa m.in. teleskopowych drążków do operowania maszyną i ustawiania jej wysokości.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów