Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

W naszym sklepie to Ty ustalasz zasady. Sprawdź polecane produkty i negocjuj cenę!

Planujesz zakup nowych maszyn stolarskich? A może jesteś na etapie zmieniania profilu swojej działalności lub poszerzania jej zakresu? Musisz zatem zaopatrzyć się w niezawodne urządzenia, które będą odpowiadały Twoim potrzebom. Znalezienie ich nie jest łatwe, szczególnie jeśli masz konkretne oczekiwania oraz z góry założony budżet. Na szczęście dobrze trafiłeś! W sklepie Maszyny Stolarskie czekają na Ciebie nie tylko dobre maszyny, ale też gotowi do negocjacji cen sprzedawcy. Zobacz, co przygotowaliśmy.

Kupuj w promocyjnych cenach

Wyposażenie nowoczesnej pracowni stolarskiej to zawsze spory wydatek. Sprzęty, które wybierzesz muszą być niezwykle solidne i bezawaryjne, aby zapewniły Ci ciągłość realizowanych zadań oraz pożądane rezultaty prac. Inwestycja w maszyny musi być zatem przemyślana, ale czy to oznacza, że jesteś skazany na kredyt lub inną formę zapomogi finansowej? Niekoniecznie, bo w naszym sklepie możesz kupować taniej niż gdziekolwiek indziej. 

To zasługa sezonowych promocji, które organizujemy w sklepie internetowym. Online znajdziesz maszyny nowe oraz używane w cenach niższych niż standardowe. Wynika to z faktu „wietrzenia magazynów” i robienia miejsca na nowe towary, jak również chęci wyjścia naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dlatego też ceny podane na stronie Maszyn Stolarskich nie są ostatecznymi!

Zachęcamy, abyś skontaktował się z nami i porozmawiał o możliwości ich negocjowania. Jesteśmy pewni, że uda nam się ustalić warunki satysfakcjonujące każdą ze stron transakcji.

Co warto kupić? Dobre maszyny używane

Zazwyczaj myślimy o kupowaniu nowych rzeczy, jako pewnych, solidnych i niezawodnych. Tymczasem w branży stolarskiej nie zawsze używany znaczy gorszy czy nieaktualny. Przeciwnie – wielu naszych klientów chętnie sięga po sprzęty z drugiej ręki, argumentując to nie tylko ich ceną, ale także doskonałą jakością. To fakt – skoro maszyna taka jak wielopiła z centrownikiem służyła przedsiębiorcy już wcześniej, a po przeglądzie i konserwacji i u nas działa z taką samą mocą oraz wydajnością, to znaczy, że posłuży Ci jeszcze przez długi czas.

W naszym asortymencie czekają na Ciebie zarówno proste, podstawowe urządzenia jednofunkcyjne, jak również rozbudowane sprzęty takie jak tokarka kopiarka wrzecionowa. Niektóre z nich mają ceny nawet o 20-30% niższe w stosunku do standardowej oferty. Koniecznie je obejrzyj i nie zwlekaj z decyzją o zakupie – większość jest dostępna w bardzo ograniczonej ilości.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów