Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

W naszym sklepie możesz nabyć maszyny również w leasingu. Sprawdź szczegóły

Rozpoczęcie własnego biznesu niejednokrotnie wiąże się ze sporym nakładem finansowym. W sektorze stolarskim niezbędne jest odpowiednie wyposażenie warsztatu, celem stworzenia kompleksowej przestrzeni roboczej, w której produkowane będą wyroby wysokiej jakości. Niejednokrotnie nawet koszt maszyn używanych jest wysoki. W celu ułatwienia nie tylko rozpoczęcie samodzielnej działalności, ale też rozwoju już istniejącej oferty powstało doskonałe dla przedsiębiorców rozwiązanie, które pozwala zredukować kapitał początkowy, niezbędny do efektywnego prowadzenia działalności.

Leasing na maszyny stolarskie – prosty sposób na wyposażenie zakładu

Leasing maszyn stolarskich to nowoczesne rozwiązanie, które jednocześnie bazuje na prostych procedurach, a także możliwości finalizacji transakcji online. W ten sposób przedsiębiorca zyskuje maszyny w czasie znacznie krótszym, niż ma to miejsce w przypadku transakcji gotówkowych. Zakup urządzeń w leasingu może być dokonany przez przedsiębiorców. Dotyczy on zarówno maszyn nowych, ale także te używane mogą zostać objęte tego rodzaju formą finansowania zakupu. W wielu przypadkach firma zajmująca się leasingiem wymaga wpłaty na poziomie 20 – 30% z całości ceny towaru. Może jednak dojść z rezygnacji z przedpłaty, jednak tylko, gdy leasingobiorcą jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

W praktyce, dla przedsiębiorców, którzy planują otworzenie działalności gospodarczej, skupionej wokół sektora stolarskiego, mogą zredukować początkowy kapitał, potrzebny do skompletowania niezbędnych maszyn o 70%, co jest ogromnym ułatwieniem.

Leasing maszyn stolarskich – zalety płynące z tego rozwiązania

Jakie są zalety leasingu na maszyny stolarskie? Przede wszystkim w krótkim czasie można stworzyć funkcjonalny warsztat stolarski, w którym produkowane będą autorskie meble. Wykorzystują możliwość załatwienia wszelkich formalności online, cały proces związany z braniem leasingu znacząco się skraca. Do jego finalizacji niezbędne są podstawowe dane firmy, jak też osobowe. Leasing na maszyny stolarskie to przede wszystkim chęć pomocy nowym przedsiębiorcą, którzy nie posiadają kapitału pozwalającego na zakup poszczególnych urządzeń.

Dodatkowo trzeba też wiedzieć, iż opłaty związane ze spłatą leasingu można wliczać w koszty utrzymania firmy. Natomiast sam podatek VAT może być rozliczany na podstawie umowy. Dzięki temu otrzymuje się wysokiej jakości maszyny stolarskie. Leasing dotyczy zarówno urządzeń nowych, ale też używanych. W wielu przypadkach sprzęt trafia do pracowni już w kilka dni.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów