Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Rodzaje szlifierek z oferty naszego sklepu. Oto urządzenia, które możesz nabyć w naprawdę niskich cenach

W sklepie Maszyny Stolarskie jest naprawdę ogromny wybór szlifierek, a do tego ceny są zachęcające. W naszym przypadku jakość jest zdecydowanie wyższa od samej ceny produktu. Chcemy, aby klient był zadowolony z zakupu i nie żałował swoich decyzji. Każdy z powodzeniem odnajdzie coś dla siebie, jesteśmy sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Ceny szlifierek różnią się ze względu na swój rodzaj, więc nie możemy podać jednej, bo są one różne.

Rodzaje szlifierek dostępnych w sklepie Maszyny Stolarskie

Rodzaj szlifierek poziomych nadaje się do powierzchni drewnianych i metalowych. W zależności od tego, jaki będziemy mieli zamontowany posuw do tego będzie też służyła. Przy tym musimy zwrócić uwagę jedynie na papier ścierny i jego gradację, Decydując się na zakup takowej mamy tak naprawdę dwa w jednym. Głównie stosowana jest w zakładach na większą skalę produkcyjną, ale oczywiście można posiadać ją też w gospodarstwie domowym.

Szlifierka oscylacyjna do prac na powierzchniach płaskich

Szlifierki oscylacyjne głównie przeznaczone są do prac na powierzchniach płaskich i równych, jednak idealnie też sprawdzi się do tych lekko zaokrąglonych. Ten rodzaj pozwala na szybkie oszlifowanie, ale ręka musi być odpowiednio prowadzona, aby powierzchnia była odpowiednio oszlifowana. Stopa jest kształtu prostokątnego, więc idealnie wpasuje się we wszelkie krawędzie. Szlifierka oscylacyjna idealnie nadaje się do takich mebli, elementów, jak:

  • drzwi,
  • szafy,
  • stoły,
  • szafki,
  • biurka,
  • drewniane blaty kuchenne,
  • krzesła,
  • podłogi drewniane.

Szlifierka szerokotaśmowa do drewna

Typ szlifierek szerokotaśmowych stosowany jest głównie do drewna. Idealnie nadaje się do powierzchni z materiałów: drewna litego, sklejek, płyt okleinowanych. Warto wspomnieć, że ta posiada możliwość szlifowania w kilku stylach, takich jak: wygładzająco, kalibrująco i zgrubnie. Należy tylko odpowiednio dobrać papier ścierny. Pod uwagę w tym dobrze należy wziąć jego rodzaj i granulację.

Wyposaż swój warsztat w kompletny sposób

Obecnie na rynku jest dość spory wybór szlifierek. Oprócz tych stacjonarnych wielkogabarytowych, można wyposażyć swój warsztat również w urządzenia takie jak:

Szlifierki kątowe – potocznie zwane też są kantówkami. Ten typ jest najbardziej popularny, ponieważ używany jest w przydomowych warsztatach, garażach. Większość mężczyzn w swoim zestawie majsterkowicza posiada właśnie taką szlifierkę. Ten rodzaj jest wykorzystywany do tych najłatwiejszych, podstawowych prac, takich jak: szlifowanie, przecinanie betonu, posadzki, czy metalu.

Szlifierki mimośrodowe – te nadają się szczególnie do szlifowania rzeczy wykonanych z drewna i metali. Plusem tego urządzenia jest bardzo elastyczny talerz, który pozwala na pracę przy różnego rodzaju powierzchniach (płaskich, wypukłych, wklęsłych i nieregularnych).

Szlifierki typu delta – ten typ nie jest za bardzo popularny ze względu na swoją specyfikę. Głównie jest wykorzystywany do szlifowania powierzchni bardzo niekształtnych, wręcz dziwnych. Rzadko zdarzają się takie powierzchnie, więc nie jest też wielu osobom znany.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów