Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Przedstawiamy możliwości maszyn stolarskich marki SCM z oferty sklepu Maszyny Stolarskie

Przedstawiamy możliwości maszyn stolarskich marki SCM z oferty sklepu Maszyny StolarskieMaszyny do obróbki drewna marki SCM są maszynami, których zalet nie trzeba zachwalać, ponieważ są oczywiste. Warto jednak przedstawić na przykładzie kilku takich maszyn ich możliwości, co zostanie uczynione w poniższym artykule. Każdy dobry zakład stolarski potrzebuje równie dobrych narzędzi, maszyn i urządzeń. Przedsiębiorstwo SCM działa na rynku od wielu lat i oferuje swoim klientom maszyny wysokiej jakości, o których jakości świadczy nie tylko ich popularność, ale także liczne atesty czy opinie użytkowników. Teraz maszyny SCM są do kupienia w sklepie Maszyny Stolarskie!

Na początek: strugarka czterostronna SCM Sintex

Wysokoprecyzyjna Strugarka SCM Sintex jest bardzo wydajną i efektywną strugarką o dużej mocy silnika i korzystnych parametrach technicznych. Maksymalna szerokość strugania wynosi 180 milimetrów, natomiast maksymalna wysokość to 100 milimetrów. Wyposażona w możliwość ustawienia dwóch prędkości posuwu świetnie obrabia drewno, nawet to bardziej wymagające. Świetnie sprawdzi się w mniejszych i średnich stolarniach.

Strugarka czterostronna SCM Compact 23

Równie efektywna, co jej poprzedniczka, strugarka czterostronna SCM Compact 23 ma jeszcze lepsze parametry techniczne i jeszcze więcej możliwości. Wyposażona w pięć wrzecion uniwersalnych regulowany w pionie i poziomie, z płynną regulacją posuwu, a także z opcją elektrycznego podnoszenia rolek posuwu i górnej głowicy, strugarka może obrabiać drewno o szerokości nawet 240 milimetrów (maksymalna wysokość wynosi 130 milimetrów). Sprzęt polecany do średnich i większych stolarni.

Szlifierka szerokotaśmowa SCM Sandya 5 RSC

Szerokość robocza tego urządzenia wynosi 1100 milimetrów, wyposażona jest w dwa agregaty napędzane jednym silnikiem, ma jeden wał kalibrujący oraz waży nieco ponad tonę. Wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnej i stosownej cenie.

Frezarka dolnowrzecionowa SCM Formula T1

Doskonała frezarka dolnowrzecionowa SCM Formula T1 o długich blatach, silniku dwubiegowym o mocy 5.5 kW i 6.5 kW. Prędkości obrotowe zmienne na pasku, długość wrzeciona 140 milimetrów i lekka waga (560 kg) świadczą o jakości tego urządzenia. Świetny sprzęt do każdego rodzaju stolarni!

Jak widać na powyższych przykładach, maszyny SCM są wyjątkowo wydajne, charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, wysoką jakością wykonania, niską w stosunku do jakości ceną, bardzo dużą wytrzymałością i do pewnego stopnia uniwersalnością (do małych, dużych i średnich stolarni). Warto mieć maszyny SCM w swojej stolarni, bo potrafią w znacznym stopniu wpłynąć na jej wydajność i szybkość prac!

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów