Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Prezentacja maszyn stolarskich z naszego sklepu. Zapraszamy do obejrzenia!

Szukasz dobrych maszyn stolarskich i ze względu na wygodę oraz oszczędność, chcesz zamówić je online? Zanim zrobisz zakupy w sklepie Maszyny Stolarskie, obejrzyj niektóre z naszych produktów. Przygotowaliśmy dla Ciebie prezentacje w formie filmów, dzięki którym zobaczysz, jak w praktyce działają urządzenia i jak prezentują się w środowisku roboczym.

Piła formatowa Casolin

Dostajemy od naszych klientów wiele zapytań dotyczących pił formatowych. Testom poddaliśmy jedno z najlepszych urządzeń, czyli piłę Casolin. Jeszcze przed zakupem możesz zobaczyć, jak intuicyjny w obsłudze jest ten sprzęt i jak duże prędkości osiąga piła po odpowiednim zaprogramowaniu.

Najlepsze frezarki

O tym, jak działa frezarka, najlepiej przekonasz się oglądając nasz filmik: https://www.youtube.com/watch?v=hAEVZUKds2k. Przetestowaliśmy dwa rodzaje urządzeń – frezarkę Omec 750 oraz frezarkę liniową Pade Unize 2. To maszyny sporych rozmiarów, które świetnie sprawdzą się w każdym zakładzie stolarskim. Mogą obrabiać drzewo na kilka sposobów, zgodnie z indywidualnymi ustawieniami. Konfiguracja, dzięki intuicyjnemu panelowi nie jest skomplikowana, a tempo i standard pracy utrzymują się na wysokim poziomie.

Niezawodna szlifierka do listew

Idealnie wykończone elementy z drewna wymagają odpowiedniego oszlifowania.  W tej roli najlepiej sprawdzą się szlifierki z naszej oferty, np. szlifierka marki Stemas. Na filmie przedstawiliśmy sposób jej uruchamiania, konfigurowania oraz działania. Urządzenie, choć przybiera spore rozmiary i jest dość rozbudowane konstrukcyjnie, to po bliższym poznaniu okazuje się bardzo intuicyjne w użytkowaniu. Ma na to wpływ rolka pracująca stałym tempem, wygodny podajnik oraz taśma, po której przesuwają się listwy. Dzięki bocznym krawędziom w roli ograniczników, precyzyjne ustawianie elementów jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring

Mamy przyjemność zaprezentować Ci niezawodną wiertarkę wielowrzecionową Maggi Boring. Urządzenie ma bardzo bogate wyposażenie, na które składają się wrzeciona w liczbie 3×23, a odległość między pierwszym a ostatnim wynosi 704 mm. Pole robocze optymalnych rozmiarów i duży zakres regulacji głębokości wiercenia (od 0 do 100 mm) pozwalają na bardzo wszechstronne korzystanie ze sprzętu. Maszyna z 2009 roku swoim tempem oraz mocą dorównuje wielu współczesnym urządzeniom. Obroty wrzecion w ciągu minuty to nawet 2800, z kolei moc silników poziomych i pionowych wynosi 1,5 kw.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów