Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Parametry techniczne czopiarek ze sklepu Maszyny Stolarskie

Parametry techniczne czopiarek ze sklepu Maszyny Stolarskie

Czopiarka do drewna to niezmiennie jedno z najpopularniejszych urządzeń w branży stolarskiej, służące do wykonywania połączeń kątowych. Szeroki wybór maszyn w sklepie Maszyny Stolarskie pozwala na wybór urządzenie o parametrach technicznych dostosowanych do potrzeb klienta. Poniżej przedstawiamy dostępne czopiarki oraz ich najważniejsze cechy.

Czopiarka obwiedniowa PADE TSU

Ta profesjonalna czopiarka do drewna wyposażona jest w dwa stoły obróbcze i zapewnia cykl czopowania sterowany z CNC. Znacznie skraca to czas regulacji maszyny i gwarantuje wykonywanie idealnych czopów. Można ją zintegrować z programem systemu MAKRO, aby uzyskać czopy zaokrąglone lub kwadratowe.

Sama czopiarka parametry techniczne ma bardzo wysokie – korpus został wykonany ze stali o dużej grubości, a stałe stoliki robocze – z odlewu żeliwnego. Co więcej, każdy ze stolików posiada niezależną regulację. Czopowanie odbywa się w pełni mechanicznie, a producent gwarantuje niezawodność ruchu i powtarzalność procesu. Dodatkowo, czopiarka daje operatorowi możliwość błyskawicznej regulacji grubości i szerokości czopa, a system wczesnego wykrywania awarii pozwala na auto diagnozowanie komponentów elektronicznych.

Polecana maszyna jest dwustolikowa, a każdy ze stolików można regulować i ustawiać pod dowolnym kątem, tak by łatwiej wykonać niezbędne prace. Czopiarka PADE należy do najtańszych urządzeń w sklepie Maszyny Stolarskie, ale jest niezwykle uniwersalna i praktyczna. Daje możliwość wykonania czopa podłużnego oraz okrągłego, dlatego sprawdzi się jako podstawowe wyposażenie zakładu każdego stolarza.

Czopiarka profilarka SCM Multiflex do okien

W sklepie Maszyny Stolarskie znajduje się również czopiarka do drewna typu Multiflex, dedykowana do okien. Urządzenie oferuje wiele korzyści. Jest to maszyna wzdłużno-poprzeczna. Jeśli chodzi o stronę poprzeczną czopiarki, znajduje się na niej piła formatująca oraz wrzeciono czopujące. Natomiast strona wzdłużna to dwa wrzeciona profilujące i czopujące oraz piłka do wycinania listwy. Czopiarka pozwana na elektroniczne pozycjonowanie wrzecion i wykonywanie precyzyjnych prac przy obróbce drewna.

Czopiarka-Formatyzerka Friulmac FN7

Jest to idealne urządzenie, które można zastosować do formatowania i frezowania komponentów przy produkcji mebli, kasetonów, drzwi oraz podłóg. Czopiarka do drewna wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Wyposażona jest w niezawodny automat z posuwem hydraulicznym. Maksymalna szerokość obrabianego materiału wynosi 16 cm, przy zakresie długości 20-140 cm. Dodatkowo, czopiarka dysponuje magazynkiem na materiał, a na każdej ze stron umieszczono 3 agregaty.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów