Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Ogólna charakterystyka maszyn do obróbki metalu ze sklepu Maszyny Stolarskie

Konstrukcje, przedmioty, mniejsze czy większe elementy wykonane z metalu spotkasz niemal na każdym kroku. To surowiec o najszerszym zastosowaniu – w zasadzie opiera się na nim cały przemysł. Nie byłby jednak taki użyteczny, gdyby nie maszyny do jego obróbki. To dzięki nim z metali wykonywane są rzeczy, bez których trudno się obejść.

Urządzenia ze sklepu Maszyny Stolarskie

Maszyny do obróbki metalu są podstawowym wyposażeniem zakładów przemysłowych, a także niektórych warsztatów. Umożliwiają poprawę powtarzalności i jakości produkcji. Pozwalają na takie wykończenie metalu, jakie jest pożądane, dlatego gwarantują uzyskanie oczekiwanych efektów. Na wybór odpowiedniej maszyny do obróbki metalu wpływa przede wszystkim profil prowadzonej działalności oraz indywidualne potrzeby. Inne urządzenia będą potrzebne w mniejszym warsztacie, a inne w wielkim zakładzie produkcyjnym. W naszej ofercie znajdziesz maszyny dostosowane do Twoich potrzeb. Wybieraj spośród tokarek, frezarek, pił taśmowych i innych urządzeń.

Maszyny do cięcia metalu

Do cięcia metalu posłuży Ci gilotyna. To nieskomplikowana maszyna do cięcia głównie blach. W domowych warsztatach świetnie sprawdzą się modele ręczne. W naszej ofercie znajdziesz mocne gilotyny mechaniczne. Precyzyjne cięcie pod różnymi kątami zapewni Ci piła taśmowa. Niezastąpiona w każdym zakładzie, w którym obrabia się metal. W naszym sklepie znajdziesz piłę Lambers o szerokości cięcia 250 mm, z imadłem regulowanym pod kątem i hydraulicznym układem dociskowym.

Uniwersalne frezarki do metalu

Frezarka to jedna z najpopularniejszych maszyn do obróbki metalu. Służy do skrawania płaskich elementów. Z powodzeniem poradzi sobie z najtwardszymi nawet materiałami. Dzięki sztywnej konstrukcji i precyzyjnemu wykonaniu pracuje bez zarzutów przez wiele lat.

Obsługa profesjonalnych, uniwersalnych, najwyższej jakości frezarek z naszego sklepu nie sprawi Ci żadnego problemu. Płynnie ustawisz w nich posuwy. Praca na nich jest szybka i wydajna, a dodatkowo ułatwią ją elektroniczne odczyty. Jeśli zajdzie taka potrzeba, z dobrym skutkiem zastosujesz do nich wyposażenie dodatkowe.

Tokarki to niezwykle powszechnie używane urządzenia, które służą do obrabiania wewnętrznego i zewnętrznego metali o kształcie walców, kul czy stożków. Oferowane przez nas tokarki z wszystkimi podstawowymi funkcjami i przyśpieszonymi posuwami doskonale sprawdzą się do użytku profesjonalnego. Coś dla siebie znajdzie u nas i początkujący operator, i doświadczony pracownik.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów