Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Nowe maszyny w ofercie – sprawdź opcję negocjowania ceny!

Nowe maszyny stolarskie
Nowe maszyny stolarskie

Myślisz o unowocześnieniu swojego parku maszynowego? Szukasz okazji do zrobienia zakupów i modernizacji miejsca pracy, ale w korzystnej cenie? A może dopiero wyposażasz swój warsztat od podstaw czy zmieniasz profil prowadzenia działalności? Bez względu na to, z jakiego powodu chcesz kupić maszyny stolarskie, u nas znajdziesz je w wielu wariantach do wyboru. Sprawdź najnowsze i dowiedz się więcej o opcji negocjowania ceny zakupu!

Nowe maszyny – o co wzbogaciła się nasza oferta?

Śledzisz na bieżąco naszą stronę? Czekasz na nowości w asortymencie? Mamy świetną wiadomość – właśnie się pojawiły. A z uwagi na to, że są to nowe produkty, wiele z nich możesz kupić w preferencyjnych cenach. Zwłaszcza, że te, u nas często podlegają one indywidualnej negocjacji. 

Zachęcamy do zapoznania się z maszynami:

Każdy z produktów jest dokładnie opisany. Na stronie internetowej zapoznasz się z danymi technicznymi i osiągami urządzeń. Np. w przypadku okleiniarki Format 4 Type Perfect jest to gąsienica z łańcuchem dla posuwu formatek, grubość obrzeża 0.4-10 mm, zespół klejący, piłowy agregat obcinający, agregat frezujący nadmiar obrzeża na równo lub profilowo, agregat cykliny profilowej oraz pozostałe. 

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zawsze możesz się z nami skontaktować. Zrób to też w sytuacji, gdy zamierzasz negocjować cenę np. przy większych zakupach lub skorzystać z opcji finansowania – korzystnego leasingu dla firm. 

Opcja negocjacji ceny

Zdajemy sobie sprawę z wysokich kosztów, jakie ponosisz w związku z wyposażaniem zakładu przemysłowego czy produkcyjnego. Na tym etapie jesteśmy w stanie wesprzeć Cię, udzielając rabatu na wybrane maszyny. Opcja negocjacji cen jest dostępna dla wszystkich klientów, zwłaszcza stałych czy składających u nas większe zamówienia. 

Chcesz negocjować warunki i oszczędzać na zakupie maszyn? Kliknij odpowiednie pole na stronie internetowej. Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby porozmawiać o indywidualnych możliwościach współpracy i zaproponować swoją cenę. 

Kontakt ze sklepem Maszyny Stolarskie

Śledź nowości, zamawiaj maszyny, jakie usprawnią pracę w Twojej firmie, negocjuj ceny – skontaktuj się z naszymi doradcami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza online. Wypełnij dane kontaktowe – oddzwonimy.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów