Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Niezawodne urządzenia tartaczne z oferty sklepu Maszyny Stolarskie. Poznaj naszą ofertę

Popularność konstrukcji drewnianych, choćby w budownictwie mieszkalnym nieustannie rośnie. Moda na domy drewniane, ekologiczne, często o zamkniętej cyrkulacji, powoduje, że tartaki pracują pełną parą. Zasilają one w drewno nie tylko amatorów drewnianego domu na łonie przyrody, ale nieustannie zaopatrują kolejnych inwestorów w surowiec na podłogi, tradycyjne i efektowne parkiety czy akcesoria drewniane wyposażenia wnętrz. 

Maszyny do tartaku – w co należy się zaopatrzyć?

Aby tartak mógł pracować w pełni efektywnie wyposażenie tartaku musi być dostosowane do popytu. Klienci tartaków najczęściej poszukują tarcicy obrzynanej i nieobrzynanej – drewna pociętego już na prostokąty lub kwadraty, czyli listwy, deski i belki, które uzyskuje się poprzez rozpiłowanie okrągłego drewna, specjalnie przystosowanymi do tego urządzeniami. Maszyna w tartaku decyduje często o finalnym wyglądzie surowca, a dobór rodzaju drewna przekłada się bezpośrednio na jego cenę. Wybierając maszyny do tartaku należy dobierać je w taki sposób, by były one w stanie objąć wszystkie procesy obróbki drewna. To, jakie maszyny do tartaku w nim się znajdą, zadecyduje być może o powodzeniu całego przedsiębiorstwa.

Wyposażenie tartaku – bogaty asortyment w sklepie Maszyny Stolarskie

Maszyny tartaczne to m.in. różnego rodzaju urządzenia, podajniki, przenośniki taśmowe o zróżnicowanej długości, do wykorzystania w zależności od wymiarów surowca oraz specjalistyczne pilarki, obrzynarki, stoły montażowe do budowy palet, obtaczarki oraz ostrzałki. Wszystkie narzędzia do tartaku muszą charakteryzować się najwyższą precyzją pracy. A z uwagi na rodzaj działań, jakie wykonują, powinny być niezwykle trwałe i odporne na intensywną, wieloletnią eksploatację. Nie bez znaczenia jest również dostęp do bieżącego serwisu urządzeń.

Maszyna w tartaku musi wytrzymać eksploatację przez wiele lat. A to oznacza, że ich konstrukcja jest niezwykle trwała, dlatego wyposażenie tartaku łatwo skompletować urządzeniami z rynku wtórnego. Tanie urządzenia do tartaku, z drugiej ręki, pozyskane od wiodących producentów, spełniają wszystkie wymogi technologiczne i zasady bezpieczeństwa. 

Tartak stolarska maszyna używana a dopuszczona do powtórnej sprzedaży musi posiadać wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty potwierdzające jej jakość, ale też świadczące o bezusterkowym funkcjonowaniu. Sięgając po urządzenia tartaczne z drugiej ręki, otrzymuje się sprawdzone, zweryfikowane czasem narzędzia, które w pełnym zestawie umożliwiają przedsiębiorstwu tartacznemu wiele lat niezależności technologicznej.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów