Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Narzędzia i akcesoria do maszyn dostępne w naszym sklepie

Narzędzia i akcesoria do maszyn dostępne w naszym sklepie

Stolarstwo polega na wykonywaniu z drewna mebli oraz innych przedmiotów użytku codziennego. Do typowych prac stolarza należy obróbka skrawaniem, zarówno ręczna, jak i mechaniczna. Ponieważ praca z materiałem, takim jak drewno wymaga użycia ostrych narzędzi i maszyn, takich jak piły tarczowe czy inne urządzenia tnące, należy zadbać o maksymalne bezpieczeństwo operatora. W tym celu warto wybierać narzędzia do maszyn stolarskich wysokiej jakości, bezawaryjne, objęte gwarancją producenta. W naszym sklepie dostępny jest sprzęt podlegający ścisłej kontroli na każdym z etapów zaawansowanego technologicznie procesu produkcji. 

Maszyny stolarskie sklep online

Jednym z podstawowych urządzeń są piły, służące do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych. Przy zastosowaniu dodatkowych narzędzi do maszyn stolarskich, możliwa jest także obróbka aluminium. Piły różnią się przede wszystkim mocą, ale również zakresem prac, które można wykonać przy ich wykorzystaniu. Przykładem są niektóre piły pozwalające na cięcie pod skosem.

Kolejnym niezbędnym elementem wyposażenia warsztatu stolarskiego są tokarki. Stosuje się je do otrzymywania precyzyjnych kształtów, gdyż obrabiają one drewno metodą skrawania. Istnieją dwa rodzaje tokarek: ręczne oraz znacznie bardziej nowoczesne tokarki CNC, zsynchronizowane z komputerem, który nadzoruje całą pracę. Szeroka gama produktów dostępnych na rynku pozwala na dobranie odpowiedniej tokarki w zależności od tego, jakie elementy będą z jej pomocą wykonywane. 

Wiertarki są potrzebne nie tylko w domu, przy składaniu mebli czy wieszaniu na ścianach obrazów, ale również w profesjonalnych zakładach stolarskich. Ich zadaniem jest wiercenie otworów w różnego rodzaju powierzchniach. Użytkowanie wiertarki nie stanowi problemu nawet dla laika, a zakres jej działania można znacznie rozszerzyć poprzez zastosowanie rozmaitych akcesoriów do maszyn stolarskich. Dzięki nim stają się naprawdę wszechstronnymi urządzeniami. 

Akcesoria i narzędzia stolarskie

W naszej ofercie znajdują się zarówno dodatkowe elementy, w które można wyposażyć maszyny stolarskie, aby zwiększyć zakres wykonywanych przez nie prac, jak i gotowe, kompletne narzędzia, które mają za zadanie ułatwienie i usprawnienie pracy stolarza. Przykładem tych drugich są posuwy rolkowe służące do transportu produktów o regularnym kształcie podstawy.

Do akcesoriów do maszyn stolarskich należą także przenośniki taśmowe, ślimakowe, dmuchawy stanowiskowe, różnego rodzaju noże, piły tarczowe o dowolnej średnicy a nawet szczotki do polerowania lakieru.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów