Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Najnowsze promocje w sklepie Maszyny-Stolarskie. Sprawdź już teraz

Zakup maszyn stolarskich zawsze jest dużą inwestycją. Nic dziwnego, że wcześniej sprawdzasz i porównujesz oferty w poszukiwaniu tej najkorzystniejszej. W takiej sytuacji warto sprawdzić asortyment internetowego sklepu Maszyny Stolarskie. Używane urządzenia warsztatowe są w pełni sprawne i dobrze wyposażone, a przy tym znacznie tańsze od nowych. Szczególnie gdy są objęte promocją.

Używane maszyny stolarskie

Zakup używanej maszyny stolarskiej jest atrakcyjną cenową opcją, która pozwala na duże oszczędności – nie tylko pieniędzy. Nie musisz tracić czasu na wyszukiwanie potrzebnych maszyn. Te często są robione na zamówienie i nie zawsze dostępne od ręki. Szczególnie gdy zależy Ci na opcji ich personalizacji pod kątem własnych potrzeb. Nie czekaj zatem z sprowadzenie części i realizację zakupu. Postaw na gotowe sprzęty dostępne od ręki. Możesz mieć pewność, że te kupione w godnym zaufania punkcie są sprawdzone, sprawne technicznie, przeszły pozytywnie testy i zostały poddane konserwacji.

Zaletą zakupów w takim sklepie jak nasz jest to, że zyskujesz dostęp do bardzo rozbudowanego asortymentu. Składają się na niego centra obróbcze, czopiarki, gilotyny, piły, optymalizerki, tokarki, wyrówniarki, kompresory. To nie tylko maszyny do obróbki drewna, ale też metalu i PCV. Korzystne ceny, warunki finansowania, duży wybór i profesjonalne wsparcie doradców technicznych sprawiają, że warto kupować w naszym sklepie.

Maszyny stolarskie z dodatkowym rabatem

Oprócz tego, że ceny maszyn używanych są niekiedy o 30, a nawet 50% niższe od nowych, dodatkowo obniżamy je w ramach akcji wyprzedażowych. Promocje na maszyny stolarskie są jednak ograniczone czasowo, dlatego nie należy zwlekać z podejmowaniem decyzji zakupowych.

Aktualnie w asortymencie są centra obróbcze CNC za 40 000 złotych uniwersalne frezarki do metalu CME oraz niemieckie gilotyny do blach. Warto przyjrzeć się im bliżej, zwłaszcza, że teraz jest to wygodne i dostępne z każdego miejsca. Oferty są dokładnie opisane – w specyfikacji znajdziesz interesujące Cię parametry, jak również zdjęcie przedstawiające aktualny stan techniczny maszyny. Zawsze też możesz skonsultować się z doradcą, poprosić go o dokładniejsze przedstawienie wybranego produktu oraz wsparcie techniczne.

Co jeszcze znajdziesz w strefie z promocjami? Na uwagę zasługują piły panelowe, optymalizerki, liny do łączenia drewna na mikrowczepy, plotery i wiele innych. Wszystkie są w pełni sprawne, mają dobry stan wizualny, a także pochodzą od renomowanych i cenionych w branży producentów.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów