Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Jakie produkty znajdziesz w naszym katalogu maszyn?

Jakie produkty znajdziesz w naszym katalogu maszyn?

Chcesz zmodernizować swój warsztat lub wyposażyć go od podstaw? W naszym sklepie czekają maszyny, które na pewno usprawnią Twoją pracę i uczynią ją szybszą, bardziej wydajną, komfortową i bezpieczną. Zobacz, co przygotowaliśmy dla przedstawicieli różnych zawodów, których łączy to, że zajmują się obróbką materiałów takich jak drewno, metal czy PCV. Zapraszamy!

Bogaty asortyment urządzeń w sklepie Maszyny Stolarskie

W sklepie Maszyny Stolarskie dbamy o to, aby zapewnić Ci dostęp do najlepszych urządzeń oraz narzędzi. Spora część z nich to sprzęty nowe, jednak asortyment rozszerzyliśmy też o produkty używane. Te, które do nas trafiają zawsze są poddawane fachowym i dokładnym oględzinom. Przegląd techniczny, konserwacja, usuwanie drobnych usterek wpływają pozytywnie na wygląd, a przede wszystkim pracę maszyn. To oznacza, że robiąc u nas zakupy możesz sporo zaoszczędzić, bez rezygnowania z wysokiej jakości urządzeń.

Maszyny specjalistyczne 

W zależności od tego, jaki jest profil Twojej firmowej działalności, możesz skorzystać z naszych maszyn specjalistycznych. Są to urządzenia, które mają skonkretyzowane działania i nadają się do obróbki drewna, metalu, PCV czy innych surowców.

Wśród tych produktów dużą popularnością cieszą się frezarki, grubościówki, maszyny tartaczne z podajnikami do drewna, a także okleiniarki, ostrzałki i wreszcie piły. Wszystkie dostępne są co najmniej w kilku lub kilkunastu wariantach, a różnią się nie tylko wyposażeniem i rozmiarem, ale też ceną. Zdecydowanie usprawniają wszystkie prace warsztatowe oraz przemysłowe, dlatego warto w nie zainwestować!

Maszyny wielofunkcyjne

Wielu naszych klientów preferuje maszyny wielofunkcyjne. Są to urządzenia, które łączą w sobie cechy kilku sprzętów. W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo miejsca w swoim warsztacie i cieszyć się jego nowoczesnym wyposażeniem. 

Jakie maszyny wielofunkcyjne znajdziesz u nas? Są to przede wszystkim wielopiły oraz całe centra obróbcze. Łączą one w sobie funkcje frezarek, tokarek, wiertarek stołowych i maszyn do gwintowania. Wiele z nich ma opcję doposażenia w dodatkowe narzędzia, co jeszcze poprawia ich parametry użytkowe. Zaletą maszyn jest to, że mogą być obsługiwane tylko przez jedną osobę – pozostałych pracowników oddelegujesz do innych zadań.

Jeżeli nie wiesz, co wybrać, zawsze możesz skonsultować się z naszym doradcą. Pracownik sklepu Maszyny Stolarskie doradzi Ci przy wyborze i zaproponuje rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb. Skontaktuj się z nami! Zamawiaj nowe lub używane urządzenia.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów