Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Jakie cechy powinien posiadać profesjonalny stół stolarski?

Planując organizację warsztatu, wiele fachowców, zarówno doświadczonych, jak i tych początkujących, w pierwszej kolejności skupia się jedynie na urządzeniach, których będą potrzebować do wykonania przyszłych zleceń i projektów. Pomijana w początkowych kalkulacjach przestrzeń robocza, szybko daje o sobie znać, gdy potrzebne jest podjęcie faktycznej pracy. Doświadczenie pokazuje, że bez odpowiedniego blatu roboczego, nawet z najlepszymi narzędziami, niemożliwym będzie świadczenie wysokiej klasy usług. Dobrze przemyślany stół majsterkowicza nie tylko zapewni przestrzeń do działań, ale pomoże podczas sprawnej organizacji pracy. 

Czym powinien charakteryzować się stolik stolarski?

Wybierając stół stolarski należy zastanowić się, jakie prace będą na nim przeprowadzane. Jasne określenie swoich oczekiwań względem tego typu produktu, ułatwi szybsze znalezienie idealnego modelu. Pierwszy czynnik na który warto zwrócić uwagę, to wymiar, a co za tym idzie, dostosowanie wielkości blatu do pomieszczenia docelowego, ale także wymagań fachowca. Stół stolarski składany, to idealna propozycja dla osób, którym zależy na oszczędności miejsca połączonej z możliwością rozbudowy przestrzeni roboczej.

Inne cechy, które powinien posiadać dobry stół majsterkowicza to odporność na działania wysokiej temperatury, dużego nacisku, uderzeń, różnego rodzaju klejów i farb. Chcąc dopasować stolik stolarski do własnych potrzeb, nie można zapominać o ergonomii stanowiska pracy, w tym o dopasowaniu wysokości blatu do własnego wzrostu.

Profesjonalny stół majsterkowicza dostosowany do indywidualnych potrzeb

W przypadku profesjonalnych fachowców, odpowiednia przestrzeń robocza jest szczególnie ważna. Jeśli chodzi o stoły stolarskie składane, ich największą zaletą jest to, że po wykonanej pracy można go po prostu złożyć, co w połączeniu z małą wagą tych stolików stolarskich świetnie sprawdzi się u fachowców, którym zależy na dużej mobilności, na przykład podczas wykonywania zleceń poza własnym warsztatem.

Wielu zawodowych majsterkowiczów decyduje się jednak na stół stolarski, który pozwala na rozbudowę o dodatkowe akcesoria, takie jak półki, szafki, uchwyty, czy dodatkowe uściski.

Nowoczesne modele w swej szerokiej ofercie personalizacji posiadają też dostosowanie, w zależności od tego, czy fachowiec jest prawo-, bądź leworęczny. Stół majsterkowicza z funkcją rozbudowy to pewność, że niezależnie od zlecenia, stanowisko pracy uda się dostosować do preferencji użytkownika, jak i wyzwań stawianych mu przez konkretny projekt.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów