Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Jak zaoszczędzić, kupując wyposażenie do warsztatu stolarskiego?

Wyposażenie warsztatu stolarskiego wiąże się z koniecznością poniesienia dużej inwestycji. Na szczęście znamy sposoby na to, jak zaoszczędzić podczas kupowania maszyn. Osoby bezrobotne mogą ubiegać się o dotację, a wszyscy, bez względu na swoją aktywność zawodową mogą wziąć produkty w leasing lub skorzystać z opcji zakupu sprzętu używanego. Czy to się opłaca?

Kupowanie z drugiej ręki kusi ze względu na oszczędności. Z drugiej strony wiąże się z ryzykiem, że nabyty produkt będzie wadliwy lub po prostu mocno wyeksploatowany. Aby uniknąć przykrych niespodzianek warto inwestować w profesjonalnym sklepie, który oferuje używane maszyny stolarskie znanych producentów. 

Używane maszyny stolarskie

Zakup używanych maszyn stolarskich pozwala na duże oszczędności. Wybierając z oferty produktów dostępnych online możesz natrafić na spore przeceny i rabaty. Tym samym za zaawansowaną frezarkę CNC zapłacisz około 30 tysięcy złotych, a za wydajną linię do łączenia drewna mniej niż 200 tysięcy złotych.

Kupowanie z drugiej ręki jest bezpieczne, jeżeli współpracujesz z zaufanym dostawcą. Sprzęty, które są dostępne w asortymencie Maszyny Stolarskie przed tym, jak trafią do sprzedaży są poddawane przeglądom technicznym i konserwowane. Wiele z nich jest objętych gwarancją. Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość późniejszego skorzystania z obsługi serwisowej i bezproblemowa dostępność części zamiennych.

Maszyny stolarskie w leasingu

Popularną opcją finansowania zakupu maszyn stolarskich jest branie ich w leasing. Wiele procedur uległa obecnie uproszczeniu, a składanie wniosków możliwe jest online. Dotyczy to głównie sytuacji, w której chcesz kupić urządzenie polskiej produkcji, dysponujesz wymaganym wkładem własnym i masz pozytywną historię kredytową. Zaletą leasingu jest fakt, że w ten sposób można nabyć nie tylko sprzęt nowy, ale też używany o wartości od 500 do nawet 100 000 złotych netto. Nie musisz dysponować taką kwotą w gotówce – system ratalny pozwala na unowocześnienie czy rozbudowanie parku maszynowego bez zbytniego obciążania budżetu.

Dotacje i dofinansowania

Bezrobotni, zarejestrowani w Urzędzie Pracy mogą skorzystać z lokalnych świadczeń na dofinansowanie do rozpoczęcia działalności. Jeżeli planujesz otworzenie swojego warsztatu, dowiedz się, jakie masz szansę na uzyskanie dotacji z programów regionalnych lub europejskich.

Przewidują one wsparcie na start w wysokości nawet 20 tysięcy złotych. Dysponując taką kwotą możesz sfinansować zakup wiertarki, piły czy okleiniarki.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów