Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

HolzHer, Guilliet, Bulleri… Poznaj tych oraz innych producentów maszyn stolarskich oferowanych w naszym sklepie

Odpowiednie wyposażenie zakładu stolarskiego to podstawa. Poprzez wykorzystanie wysokiej jakości urządzeń, które stworzone zostały z myślą o precyzyjnej obróbce materiałów i efektywnej pracy, możliwy jest rozwój przedsiębiorstwa, jak również świadczenie usług na najwyższym poziomie. Przekłada się to na pozytywne relacje z klientami, a również promocję własnej marki. Producenci maszyn stolarskich nieustannie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, czego efektem są bardzo specjalistyczne, wytrzymałe i wydajne, dostosowane do swoich zadań rozwiązania.

Producenci profesjonalnych maszyn stolarskich

Bardzo istotne jest, aby wykorzystywać sprzęt renomowanych producentów. Przede wszystkim posiadają oni wieloletnie doświadczenie w tym sektorze, co pozwoli im na rozwój technik produkcyjnych. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie zarówno wysokiej jakości materiałów, jak też konstrukcja urządzeń, które zapewnia bezpieczeństwo w trakcie ich użytkowania. Zakup tego typu rozwiązań to inwestycja na długie lata. 

Maszyny stolarskie marki HolzHer

Firma ty słynie przede wszystkim ze swoich okleiniarek. Jest to jedna z podstawowych maszyn. Jej zadaniem jest przyklejenie na obrzeżu płyty laminatu, który pozwala na zakrycie surowej płyty. Wykorzystanie w tym celu maszyny w dużym stopniu skraca czas pracy, jaki wymagany jest podczas kompleksowego przygotowania mebli, od surowych formatek, po gotowy mebel. Dodatkowo, z uwagi, iż firma świadoma jest potrzeb klientów, nowoczesne urządzenia, które oferuje, umożliwiają także rozcinanie formatek, czy też obróbkę CNC, co sprawia, iż to produkt funkcjonalny.

Guilliet – maszyny do drewna

To renomowany producent maszyn do drewna. Oferuje tradycyjne urządzenia, takie jak strugarki, jest stworzone w oparciu o nowoczesną technologię produkcyjną. Dzięki temu jest to funkcjonalne rozwiązanie. Wykorzystane w nim, wysokiej jakości elementy zapewniają ostrzom wytrzymałość i długotrwałość. Możliwy jest zakup także maszyny wielofunkcyjnej, której główną cechą jest możliwość dowolnego przycinania formatek z dokładnością co do milimetra. Dzięki temu meble zawsze będą doskonałe pod każdym względem.

Używane maszyny stolarskie Bulleri

Producent ten oferuje profesjonalny maszyny stolarskie. Jego produkty cechuje nowoczesność oraz wielofunkcyjność. To istotne dla współczesnych stolarzy, którym zależy na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni dostępnej w stolarni, jak również redukcji ilości maszyn, celem stworzenia jednego, kompleksowego stanowiska pracy, na którym przeprowadzane są wstępne prace, związane z odpowiednim przycięciem płyt.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów