Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Gilotyny do blach – te 3 modele nawet używane są warte uwagi

Automatyzacja procesu cięcia blach pozwala na bardzo dokładne odmierzane detali i przycinanie ich zgodnie z zamówieniem złożonym przez klienta. Brak poszarpanych krawędzi, jak również wysoką precyzję w odwzorowywaniu projektów gwarantują gilotyny pneumatyczne. Te urządzenia w wielu miejscach stanowią bardzo ważny element produkcji taśmowej. Nawet, jeśli w Twoim zakładzie powstają pojedyncze detale, a nie całe kolekcje elementów, warto zainwestować w gilotynę do blach. Zwłaszcza używaną, która jest nawet kilkukrotnie tańsza.

Gilotyna do blach Boutillon 4 – 2500 mm

Masz duże wymagania względem jakości detali, wychodzących spod gilotyny do blach? Model Bouillon 4 spełni Twoje oczekiwania co do estetyki wykończenia oraz wydajności. Urządzenie odznacza się dużą dźwignią oraz wysoką siłą cięcia. Ma stabilną konstrukcję, co jest bardzo istotne przy wadze równej 3800 kg. Obróbce mogą być poddawane elementy o grubości nieprzekraczającej 4 mm i długości 2500 mm. Daje to dużą swobodę w zakresie realizowania zleceń. Ostrza są odpowiednio wyprofilowane, aby bez problemów wycinać profile, płaskowniki czy rurki. Pomimo swojej wielofunkcyjności urządzenie ma optymalny rozmiar wynoszący 350×200 cm, co jest szczególnie ważne w mniejszych pomieszczeniach. Hydraulika o mocy równej 5,5 KW gwarantuje bardzo dobre tempo pracy.

Gilotyna niemieckiej produkcji Scharringhausen

Niemiecka jakość w Twoim warsztacie? Marka Scharringhausen ma wielu zwolenników na całym świecie, a po proponowane przez nią rozwiązania chętnie sięgają profesjonaliści z branży. Tym, co zasługuje na uwagę w przypadku używanego modelu mocnej niemieckiej gilotyny typu HS/S jest moc silnika równa 4 KW i obroty osiągające prędkość nawet 1440 obrotów na minutę. Długość cięcia wynosi 2050 mm, a grubość 2 mm. To wszystko w bardzo przystępnej cenie, adekwatnej do jakości używanego, lecz w pełni sprawnego sprzętu.

Jak widzisz nie musisz inwestować w nowy sprzęt, aby poprawić jakość, komfort i wydajność swojej pracy. Z powodzeniem możesz wybrać używaną gilotynę do cięcia blachy i cieszyć się jej dobrym stanem technicznym. Obudowa – stabilna i solidna chroni wewnętrzne wyposażenie przed uszkodzeniami czy oddziaływaniem wilgoci. 

Wpływ korozji czy środków smarnych nie ma dużego znaczenia dla wyglądu oraz kondycji sprzętu. Nawet kilku czy kilkunastoletnie maszyny stolarskie mogą Ci służyć jeszcze wiele lat, pod warunkiem, że zostaną zakupione w zaufanym punkcie i będą eksploatowane zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów