Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Dlaczego warto zainwestować w maszyny do PCV?

Obróbka elementów PCV wymaga stosowania zaawansowanych sprzętów. Wybór produktów z tej kategorii jest bardzo rozbudowany. Kupujący może zdecydować się na podstawowe maszyny stolarskie o konkretnym przeznaczeniu (np. wiertarki) lub postawić na bardziej rozbudowane centra obróbcze z piłą dwugłowicową. Dlaczego warto w nie zainwestować? 

Trudno wyobrazić sobie obróbkę materiałów z tworzyw sztucznych bez pomocy profesjonalnych maszyn do PCV. Gwarantują one doskonałą jakość, precyzyjne wykończenie, a także wysoką powtarzalność detali, czego nie dałoby się uzyskać pracą rąk ludzkich.

Piły do profili PCV

Podstawowymi narzędziami do obróbki profili PCV są piły dwugłowicowe.  Nadają się one do cięcia tworzyw sztucznych oraz aluminium w różnych konfiguracjach. To zasługa tego, że poszczególne parametry podlegają swobodnej regulacji za pośrednictwem intuicyjnych i zautomatyzowanych paneli sterujących. Operator ustawia m.in. siłę docisku materiału z obu stron, długość, szerokość i wysokość, a także kąt cięcia. Dzięki tak dużej swobodzie w zakresie formowania materiałów można bezproblemowo obrabiać ABS, fornir, a także sklejki drewniane w każdej płaszczyźnie.

Wiertarki do odwodnień

Jeżeli zależy Ci na nowoczesnym wyposażeniu warsztatu, sięgnij po elektronarzędzia, w tym wiertarki do odwodnień. Umożliwiają one skuteczną obróbkę materiałów nawet o dużym stopniu twardości – aluminium, tworzyw sztucznych, w tym pleksiglasu, surowców plastikowych o dużej gęstości. Dzięki obecności ostrzy o innowacyjnym trapezowym kształcie zębów nachylonych pod odpowiednim kątem, cięty materiał ma idealnie wykończone krawędzi bez zadziorów oraz naderwań.

Zalety maszyn do PCV

Maszyny do PCV pozwalają na zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Z powodzeniem zastępują pracę rąk ludzkich, pozytywnie wpływając na bezpieczeństwo operatorów. W efekcie powstają idealnie wykrojone i starannie wykończone elementy potrzebne do dalszych prac konstrukcyjnych. Produkcja seryjna pozwala obniżyć koszty wytwarzania pojedynczych części, co znacznie podnosi konkurencyjność Twojej oferty.

Korzystanie z maszyn do PCV to także korzyści dla pracowników. Odczuwają oni mniejszy dyskomfort spowodowany emisją hałasu i drgań, a także mogą realizować swoje zadania jeszcze wydajniej, z niewielkim nakładem siły. Jeżeli chcesz zmodernizować swój park lub urządzić zaplecze technologiczne postaw na sprawdzone rozwiązania. Należą do nich sprzęty, również używane, dostępne w ofercie sklepu Maszyny Stolarskie.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów