Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Czym są szczotkarki? Poznaj ich rodzaje i zastosowanie

Czym są szczotkarki do drewna

Wśród popularnych maszyn stolarskich znajdziemy wysokiej jakości szczotkarki. Cechują się one solidnym wykonaniem oraz wydajnością procesów, które doskonale sprawdzają się w zastosowaniu przemysłowych. Służą do obróbki drewna, ale też innych materiałów różnymi metodami, celem nadania mu konkretnych parametrów.

Szczotkarka – co to za urządzenie?

Szczotkarki są urządzeniami elektrycznymi wyposażonymi w wiele praktycznych funkcji. Użytkujący je specjaliści mogą w łatwy, szybki i wydajny sposób oczyszczać poszczególne elementy zanim przekażą je do dalszej obróbki. Polerowanie, szlifowanie, gratowanie, dogłębne oczyszczanie – mnogość dostępnych opcji sprawia, że jedna maszyna jest dzisiaj w stanie zastąpić kilka innych, pozwalając Ci zaoszczędzić miejsce w warsztacie i zoptymalizować koszty świadczonych usług.

Szczotkarka nadaje się głównie do drewna, ale z powodzeniem może być też stosowana przy obróbce innych materiałów, również twardszych czy bardziej skomplikowanych, w tym do strukturyzacji desek podłogowych.

Obrabia elementy wykonane z tworzywa sztucznego, ceramiki, blachy. Z uwagi na tak duże spektrum zastosowań, szczotkarki znajdują zastosowanie w przemyśle, branży remontowej i budowlanej. Mogą wykonywać tylko pojedyncze zadania lub być elementem bardziej złożonego procesu wykonywanego na skalę masową. 

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nabył szczotkarkę także do celów prywatnych. Sprawdź dostępne w naszej ofercie kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne. Wykorzystasz je do prac hobbystycznych związanych z majsterkowaniem, a konkretniej czyszczeniem, polerowaniem, szczotkowaniem, szlifowaniem różnych materiałów konstrukcyjnych. 

Szczotkarki do drewna w naszej ofercie

Rozumiejąc różnorodne potrzeby naszych klientów, tworzymy asortyment, w którym znajdują się szczotkarki z zaawansowanymi funkcjami oraz szczotkarki polerki w podstawowej odsłonie. Nasze urządzenia dzielimy nie tylko ze względu na markę, rozmiar, funkcje i wyposażenie, lecz także stan. Dysponujemy bogatą ofertą szczotkarek używanych, które są tanie, lecz w pełni sprawne i gotowe do realizowania różnych procesów.

Nasi klienci mogą zdecydować o tym, które urządzenie w pełni zaspokoi ich oczekiwania. Zrobią to, porównując poszczególne parametry maszyn takie jak moc silnika, prędkość obrotowa na biegu jałowym czy wymiary blatu roboczego. Sprawdź też, czy dany model ma pas transportowy z regulacją prędkości na falowniku oraz szczotkę stalową i tyneksową w komplecie.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów