Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Czym charakteryzują się dwupiły ukośnice? To musi wiedzieć każdy stolarz

Czym charakteryzują się dwupiły ukośnice To musi wiedzieć każdy stolarz

Prowadzisz warsztat stolarski który stawia na uniwersalne rozwiązania? Prowadzisz obróbkę drewna, która opiera się na przetwarzaniu różnych rodzajów tego surowca? Dwupiły to doskonałe narzędzia, które idealnie sprawdzą się w każdym profesjonalnym warsztacie. Wyposażone w dwa regulowane ostrza, świetnie sprawdzą się w przypadku produkcji ram z drewna czy innych drewnianych przedmiotów. 

Zakup dwupiły – efektywniejsza praca w warsztacie

Dwupiła będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku prowadzenia profesjonalnych warsztatów stolarskich, sprzęt sprawdzi się również w warsztatach domowych czy podczas niewielkich prac wykończeniowych. Piła ukośnica pozwoli ci na przycinanie desek i belek pod dowolnie wybranym kątem. Ukośnica do drewna szczególnie przydatna będzie w przypadku, gdy musimy poddać obróbce długie i szerokie elementy. Nie masz pewności czy twoja tradycyjna pilarka poradzi sobie z bardziej złożonymi pracami, podczas których wymagane są bardziej precyzyjne cięcia? Postaw na profesjonalną dwupiłę, która pozwoli dokonywać dokładnych cięć pod różnymi kątami.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z warsztatem stolarskim, w naszej ofercie, znajdziesz sprzęt dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. W przypadku pracy, gdzie materiałem na którym pracujemy, są przede wszystkim elementy długie, przydatnym narzędziem będzie specjalny model z posuwem. Zapewnia on nieoceniony komfort pracy oraz stabilizację, niezmiernie ważną, w przypadku obróbki długich drewnianych elementów, metali czy różnego rodzaju tworzyw sztucznych. 

Dwupiła ukośnica – na jakie parametry zwracać uwagę?

Piła ukośnica do drewna to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu będziesz mógł tworzyć profesjonalne i unikatowe konstrukcje oraz przedmioty. Podczas zakupu ukośnicy warto zwrócić uwagę, przede wszystkim, na kąt cięcia. Bardziej zaawansowane prace w twoim warsztacie stolarskim mogą wymagać użycia ukośnicy dwustronnej. Kąt od 45 do 90 stopni jest typowym nachyleniem z jakim radzi sobie większość ukośnic do drewna. Dwupiła pozwoli ci wykonywać nacięcia pod każdym kątem, zależnie od indywidualnych potrzeb. Optymalizacja sterowania w przypadku naszych narzędzi pozwala ci wykonywać pracę jeszcze bardziej efektywnie. Odpowiednio dobrane ostrza, zapewniają jakościową realizację usług stolarskich na naprawdę najwyższym poziomie. Zapoznaj się z naszą ofertą, szukając odpowiedniego sprzętu do swojej stolarni.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów