Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Czy szczotkarka musi być nowa? Rozważamy zakup maszyny używanej

Szczotkarka do drewna

Szczotkarka to jedno z najbardziej wszechstronnych narzędzi wykorzystywanych w zakładach stolarskich. Wybór takiej maszyny już w sam sobie może generować oszczędności, gdyż dzięki rozbudowanym funkcjom szczotkarka jest w stanie zastąpić także inne narzędzia. Nie trzeba jednak wybierać nowego urządzenia. Używane maszyny do szczotkowania drewna są nie tylko tańszym, ale mogą być także lepszym wyborem. Zobacz, kiedy warto postawić na sprzęt używany! 

Niezastąpione szczotkarki. Główne funkcje i powody, którym zawdzięczają popularność

Obróbka drewna składa się z kilku etapów w zależności od projekt. Zawsze jednak mamy do czynienia z fazą przygotowawczą, w trakcie której surowiec należy odpowiednio przygotować. I już na tym etapie do dzieła wkracza szczotkarka – wszechstronna i kompaktowa maszyna, która ma za zadanie oczyścić drewno ze wszelkich niedoskonałości. Maszyny do szczotkowania drewna mogą przycinać boki, zaostrzać lub zmiękczać krawędzie, pozbywać się nierówności i starszych powłok, np. zaschniętego lakieru. W zależności od modelu i jego funkcji można wykorzystywać je również do cięcia desek oraz atrakcyjnego wizualnie postarzania drewna. W praktyce więc jedna maszyna może odpowiadać za kilka różnych, profesjonalnych narzędzi! 

Maszyny do szczotkowania drewna – używane czy nowe? 

W naszej ofercie – Maszyny Juszczyn – można znaleźć najlepsze urządzenia używane, których stan techniczny jest dokładnie zweryfikowany. Profesjonalne maszyny do czyszczenia drewna zachowują sprawność przez wiele długich lat, dlatego zakup używanych wersji jest jak najbardziej godny polecenia. Najważniejsze zalety zakupu sprzętu używanego to: 

  • niższe koszty początkowe – używany sprzęt jest znacznie tańszy od nowego, choć może sprawdzać się równie dobrze, 
  • zweryfikowany sprzęt – kupując używaną maszynę w dobrym stanie ma się pewność, że dany model wolny jest od wszelkich wad fabrycznych, które zdążyłyby już wyjść na wierzch, 
  • zróżnicowany wybór – na rynku wtórnym nie brakuje urządzeń posiadających specyficzne parametry, w tym również docenianego przez producentów sprzętu, którego obecnie się już nie produkuje, 
  • wyposażenie dodatkowe – nierzadko wraz ze szczotkarką można otrzymać dodatkowe narzędzia i akcesoria, 
  • ekologia – zakup maszyn używanych ogranicza zużycie surowców i energii niezbędnych do produkcji nowych. 

Używane szczotkarki dla podmiotów profesjonalnych i dla amatorów

Używane, wielofunkcyjne maszyny do czyszczenia drewna stanowią niezastąpiony element wyposażenia praktycznie każdego zakładu, który zajmuje się obróbką tego surowca. Urządzenia te można jednak śmiało polecić nie tylko podmiotom profesjonalnym, ale także amatorom. Maszyny do obróbki drewna przez majsterkowiczów pomogą w doprowadzeniu drewna do pożądanego stanu. W zależności od modelu można łatwo przycinać, ścierać, a nawet efektownie postarzać deski i belki. W tym przypadku narzędzia używane będą oczywistym wyborem, ponieważ przy niższym obciążeniu maszyny i częstotliwości użytkowania kupno nowego sprzętu będzie po prostu nieopłacalne.

Już teraz sprawdź wszystkie nasze sprzęty stolarskie i wybierz te, które najbardziej odpowiadają potrzebom Twoim lub Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy przy wyborze! 

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów