Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Charakterystyka maszyn do PCV z oferty naszego sklepu

Różnego rodzaju maszyny do PCV stanowią obowiązkowe wyposażenie zarówno mniejszych jak i większych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją tworzyw sztucznych oraz ich obróbką. Posiadanie takich maszyn nie tylko ułatwia i usprawnia pracę, ale tak naprawdę ją warunkuje. Dlatego też tak ważne jest, aby były to maszyny solidnie wykonane, które będą w stanie wykonywać precyzyjne zadania niezależnie od warunków. Specyficznym rodzajem sprzętu są w tej kategorii maszyny do produkcji okien PCV, które są dedykowane konkretnym zakładom o specjalizacji związanej ze stolarką okienną. Co istotne, zaawansowany sprzęt pozwala na wydajniejszą pracę i obniżenie kosztów produkcji. Maszyny z powodzeniem mogą wykonać niektóre zadania pracownicze odciążając tym samym zespół. 

Maszyny PCV – jaki sprzęt zawiera się w tej kategorii? 

Wśród sprzętu tego rodzaju można znaleźć piły stolarskie oraz piły podwójne. Umożliwiają one dokładne przycinanie tworzyw sztucznych dzięki wysokiej mocy urządzenia. Pomimo tego, że są dedykowane do cięcia tworzyw, można stosować je także do innych materiałów, co świadczy o ich wszechstronności. Dzięki temu, że moc urządzenia jest duża, możliwe jest cięcie nawet tych materiałów, które charakteryzują się dużą twardością. Mogłoby się wydawać, że tak zaawansowany sprzęt będzie w zasięgu ręki tylko dla dużych przedsiębiorstw i zakładów stolarskich. Okazuje się jednak, że z powodzeniem taka maszyna może znaleźć się na wyposażeniu także i mniejszej firmy podnosząc wydajność produkcji.

Wielofunkcyjne maszyny do okien PCV i nie tylko 

Maszyny stolarskie, które umożliwiają efektywną obróbkę tworzyw sztucznych o różnym stopniu twardości i gęstości sprawdzają się przy procesie produkcji okien, ale nie tylko. Są to urządzenia posiadające nowoczesny układ sterujący. To dzięki niemu można urządzeniem efektywnie zarządzać ustawiając pożądany tryb jego pracy. Piły podwójne można regulować w taki sposób z poziomu pulpitu sterującego, aby cięcia były bardzo precyzyjne. Natomiast sprzętem dedykowanym właśnie do produkcji okien plastikowych jest chociażby oczyszczarka naroży, a także frezarka do odwodnień z regulowanym wrzecionem. W praktyce przy produkcji okien konieczne jest też takie urządzenie jak wiertarka do odwodnień. Jest to sprzęt sterowany pedałem, który posiada odpowiednią ilość wrzecion.

Dzięki dedykowanym urządzeniom efektywność produkcji profili okiennych może być naprawdę wysoka. Również i obsługa takich maszyn nie powinna sprawiać operatorom żadnych problemów.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów