Maszyny stolarskie 34-231 Juszczyn 546 Pn – Pt: 7:00 – 17:00 | Sob: 7:00 – 14:00 phone +48 880 217 882 , info@maszynyjuszczyn.pl |

ODKRYJ NAJLEPSZE MARKI MASZYN

Kategorie produktów
Zakres cen
Akcesoria i narzędzia do maszyn: Posuwy rolkowe

Posuwy do maszyn stolarskich

Posuwy rolkowe służą do transportu produktów o zwartej budowie i regularnym kształcie podstawy. Oferujemy modele z napędem i bez niego. Produkty te z pewnością znajdą szerokie zastosowanie i na pewno ułatwią pracę w niejednym zakładzie. Posuwy rolkowe łączą się z frezarkami do drewna. Są one niezbędne do prac przy profesjonalnej obróbce drewna. Oferowane przez nas przenośniki rolkowe odznaczają się najwyższą jakością. Urządzenia przeznaczone są do dociskania i przesuwania materiału na obrabiarkach do drewna typu frezarka dolnowrzecionowa czy wyrówniarka.

Wydajne posuwy rolkowe

Dzięki zastosowaniu wydajnych posuwów rolkowych, praca osuwu staje się lżejsza, bardziej wydajna, lepsza jakościowo, a przede wszystkim bezpieczniejsza. Zaopatrując się w takie urządzenie powinniśmy zwrócić uwagę na kilka parametrów. Prędkość posuwu, liczba rolek, ich szerokość oraz średnica wpływać będą na to, jakiego rodzaju materiał będziemy w stanie obrabiać z pomocą naszego posuwu rolkowego. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą posuwów rolkowych, a w razie pytań, do kontaktu z naszym zespołem specjalistów.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Koszyk
Start typing to see posts you are looking for.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń!

Sprzedaż +48 880 217 882
Więcej numerów